Casa de pensii Dambovita

Casa Judeteana de pensii Dambovita

Legaturi utile

CODUL ETIC ŞI DE CONDUITA PROFESIONALA AL FUNCŢIONARILOR PUBLICI ŞI AL PERSONALULUI CONTRACTTUAL DIN CADRUL CASEI JUDETENE DE PENSII DAMBOVITA-2020

» valoare punct de pensie
1442 lei
» Informatii de interes public
Proiectul "Guvernare transparentă, deschisă şi participativă - standardizare, armonizare, dialog îmbunătăţit" SIPOCA 35
» bilete tratament
Arhiva 2019
Arhiva 2018
Arhiva 2017
Arhiva 2016
Arhiva 2015
Arhiva 2014
Arhiva 2013
Arhiva 2012
Arhiva 2011
» Bilete de tratament - seria 14 / 2019
1. ACHIM ION NU 5 34 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 10.10.2019
2. ACHIM MARIA NU 5 34 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 10.10.2019
3. ADAM ALEXANDRU NU 6 67 H. MUNCEL**/SC SIND TOUR TRADING SRL/Felix Felix 06.10.2019
4. AGACHE DUMITRU NU 6 84 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 08.10.2019
5. AGACHE MARIA NU 6 84 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 08.10.2019
6. ALECU STELIAN NU 6 67 H.IALOMITA***/TBRCM SA/Amara Amara 07.10.2019
7. ALEXE MARIA NU 5 84 H.**SF.MARIA/SC DUBLET/Techirghiol Techirghiol 08.10.2019
8. AMUZA MARIOARA NU 6 83 H.CALLATIS**/ASOCIERE SANATORIU+SC ALDINI/Mangalia Mangalia 06.10.2019
9. AMUZA STEFAN NU 6 83 H.CALLATIS**/ASOCIERE SANATORIU+SC ALDINI/Mangalia Mangalia 06.10.2019
10. ANDREIU IOANA NU 7 17 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 09.10.2019
11. ANDREIU NECULAE NU 7 17 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 09.10.2019
12. ANDRONACHE ANTON NU 6 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
13. BADEA ANDREI-PETRUT NU 6 33 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
14. BADEA BADEA NU 5 33 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
15. BADEA COSTEL NU 8 33 H. DIANA***/SC RESTAURANT BACOLUX SRL/Herculane Herculane 07.10.2019
16. BADEA MARIA NU 4 67 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 10.10.2019
17. BADEA TEODOR NU 4 67 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 10.10.2019
18. BALAS ELENA-DOINA NU 5 17 HOTEL CERBUL***/ SCT Covasna SA/Covasna Covasna 10.10.2019
19. BANICA MARIA NU 6 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
20. BANICA MARIN NU 5 33 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 10.10.2019
21. BANU AURELIA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
22. BANU DUMITRU NU 8 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
23. BANU IOAN NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
24. BANU VASILICA NU 8 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
25. BARACEANU ALEXANDRU NU 8 33 H.CENTRAL***/SC CALIM.Caciulata SA/Calimanesti Calimanesti 06.10.2019
26. BARBU MARIA NU 5 00 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
27. BATU ELISAVETA NU 6 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
28. BELDIE IOAN NU 5 17 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
29. BELDIE MARIANA NU 5 17 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
30. BICA VIORICA Gratuit 8 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
31. BOGOI IOANA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
32. BOJIN ELENA Gratuit 6 17 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 10.10.2019
33. BRADEANU FLOAREA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
34. BUCUR ELENA NU 6 67 H.PARADISO***/ASOCIERE SANATORIU+SC ALDINI/MANGALI Mangalia 08.10.2019
35. BUCUR LIDIA NU 6 00 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
36. BUDOIAS ELISABETA Gratuit 7 33 H.DACIA***/TBRCM SA/Covasna Covasna 07.10.2019
37. BUNESCU ION NU 5 34 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
38. BUNESCU MARIA NU 5 34 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
39. BUNGETE MARIA-DANIELA NU 6 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
40. BUSUIOC MARIA NU 6 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
41. CATELOIU EUGENIA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
42. CATINCA CONSTANTIN NU 4 33 H.Tusnad**/SC Tusnad SA/Tusnad Tusnad 09.10.2019
43. CEGA ANISOARA NU 5 17 HOTEL CERBUL***/ SCT Covasna SA/Covasna Covasna 10.10.2019
44. CEGA VALERIA NU 5 34 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
45. CHELARU GHEORGHITA NU 7 00 H. DIANA***/SC RESTAURANT BACOLUX SRL/Herculane Herculane 07.10.2019
46. CHIOSEA FLORICA Gratuit 6 67 H.LIVADIA**/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 06.10.2019
47. CHIRESCU GHEORGHE NU 7 00 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 07.10.2019
48. CIOBANU VIORICA NU 6 67 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 06.10.2019
49. CIUCA ALEXANDRINA NU 6 67 H.CALIMANI***/SC DORNA TURISM SA/Vatra Dornei Vatra Dornei 08.10.2019
50. COBIANU ADRIAN-SORIN Gratuit 7 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 07.10.2019
51. COMAN C EMIL NU 5 17 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
52. COMAN ELENA NU 5 17 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
53. COMAN LIDIA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
54. CONSTANTIN DRAGOMIR NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 08.10.2019
55. CONSTANTIN ELENA NU 6 84 H.CENTRAL***/SC CALIM.Caciulata SA/Calimanesti Calimanesti 10.10.2019
56. CONSTANTIN PAVEL NU 6 84 H.CENTRAL***/SC CALIM.Caciulata SA/Calimanesti Calimanesti 10.10.2019
57. CONSTANTIN STEFAN NU 8 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
58. CONSTANTIN V.ANA NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 08.10.2019
59. CORCAN GHEORGHITA Gratuit 7 50 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
60. CORCAN MARIA NU 7 50 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
61. CORICICA MARCELA NU 5 00 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
62. CORNEANU LENUTA NU 7 67 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 06.10.2019
63. CORNEANU V.VASILE Gratuit 7 67 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 06.10.2019
64. COSTACHE NICOLAE NU 8 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
65. COSTEA BUCUR NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
66. COSTEA IOANA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
67. CRACANEL CONSTANTIN-ADRIAN Gratuit 7 33 H. POIENITA***/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 08.10.2019
68. CRISTEA MARIA NU 6 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
69. CRISTEA STEFANA NU 6 67 H.CENTRAL***/SC CALIM.Caciulata SA/Calimanesti Calimanesti 10.10.2019
70. DAMIAN CONSTANTIN NU 5 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
71. DENES MARIA Gratuit 8 00 H. PADIS***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Felix Felix 07.10.2019
72. DINCA AVIDA NU 6 50 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
73. DINCA CORNEL NU 6 50 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
74. DINCA ECATERINA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
75. DINCA ION NU 7 67 H.LIVADIA***/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
76. DINCA MARIA NU 7 67 H.LIVADIA***/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
77. DINESCU FLOAREA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
78. DINU CONSTANTINA NU 5 00 V.CAMPINA**/SC DUBLET SRL/TECHITGHIOL Techirghiol 08.10.2019
79. DINU G VALERIU NU 6 67 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 08.10.2019
80. DINU MARIA NU 8 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
81. DRAGOI CONSTANTIN NU 8 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
82. DRAGOMIR MARIN NU 6 84 H.DACIA**/TBRCM SA/Covasna Covasna 07.10.2019
83. DRAGUT VASILE NU 4 00 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 06.10.2019
84. DREGHICIU LUMINITA NU 5 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
85. DUMITRACHE VASILICA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
86. DUMITRU ELENA NU 4 67 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
87. DUMITRU ENUTA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
88. EFRIM IOANA NU 7 00 H.LIVADIA***/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
89. ENARU ION Gratuit 8 67 H.LIVADIA***/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 07.10.2019
90. FENECHIU VICTORIA NU 6 67 H.LIVADIA**/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 06.10.2019
91. FILIP ILEANA NU 7 00 H.LIVADIA***/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 08.10.2019
92. FLOCEANU GHEORGHE NU 6 67 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 07.10.2019
93. GAGIU LUCICA Gratuit 6 00 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 07.10.2019
94. GAITANARU VIRGIL NU 5 17 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 08.10.2019
95. GALETEANU MARIA NU 5 33 V.CAMPINA**/SC DUBLET SRL/TECHITGHIOL Techirghiol 08.10.2019
96. GANESCU NARCISA-MARIANA NU 6 33 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 06.10.2019
97. GEORGESCU MARIN Gratuit 6 33 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 06.10.2019
98. GHEBOIANU MARIA NU 7 00 H.**SF.MARIA/SC DUBLET/Techirghiol Techirghiol 06.10.2019
99. GHEORGHE DOINITA NU 5 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
100. GHEORGHE GEORGETA NU 5 84 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
101. GHEORGHE ION NU 6 50 H. OLTENIA**/SC BN SIND BALNEO TURISM SRL/Govora Govora 06.10.2019
102. GHEORGHE NECULAE NU 4 17 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 07.10.2019
103. GHEORGHE NICOLAE NU 5 84 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
104. GHEORGHE VICTORIA NU 4 17 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 07.10.2019
105. GHEORGHE VOICA NU 6 50 H. OLTENIA**/SC BN SIND BALNEO TURISM SRL/Govora Govora 06.10.2019
106. GHITA C CORNELIU NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
107. GOE NICULINA-GIANINA NU 8 00 H. PADIS***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Felix Felix 06.10.2019
108. GOE VIOREL MARIUS Gratuit 8 00 H. PADIS***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Felix Felix 06.10.2019
109. GRIGORE VICTORITA NU 5 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
110. HALACIUGA VASILE NU 5 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
111. HARAPU MADALINA Gratuit 8 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
112. HUZUI AGURITA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
113. IACOBESCU MARIANA NU 4 00 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 09.10.2019
114. IANCU IOANA NU 5 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
115. ILIE ELENA NU 6 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
116. IOAN ANICA NU 5 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
117. ION MARIA NU 4 67 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 08.10.2019
118. ION MARIA NU 5 33 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 07.10.2019
119. ION MARIN NU 6 84 H.DACIA**/TBRCM SA/Covasna Covasna 07.10.2019
120. ION PETRE NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
121. IONESCU ALEXANDRU-MARCEL NU 8 33 H.PARADISO***/ASOCIERE SANATORIU+SC ALDINI/MANGALI Mangalia 08.10.2019
122. IONITA VANIA NU 4 83 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
123. IORDACHE ELENA NU 6 00 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 08.10.2019
124. IORDANESCU AUREL NU 5 50 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 07.10.2019
125. IORDANESCU ELENA NU 5 50 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 07.10.2019
126. ISTRATE LILIANA Gratuit 8 67 H. VENUS**/SC ALFA HOTELS SRL/Slanic Moldova Slanic Moldova 06.10.2019
127. IVAN ALEXANDRU NU 7 33 H.Tusnad**/SC Tusnad SA/Tusnad Tusnad 09.10.2019
128. IVAN I. ALEXANDRINA NU 7 00 H. OLTENIA***/SC BN SIND BALNEOTURISM SRL/Govora Govora 06.10.2019
129. IVAN VASILE NU 6 33 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
130. IVANESCU MARIA NU 5 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
131. JIPA STELIAN NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
132. JOITA CONSTANTA Gratuit 7 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
133. LADUNCA GEORGETA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
134. LAZAR ELENA NU 7 00 H.DACIA***/TBRCM SA/Covasna Covasna 08.10.2019
135. LEMNARU STEFANA NU 6 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
136. MALAIA GICA NU 4 33 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 06.10.2019
137. MANEA CONSTANTIN NU 6 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
138. MANESCU ION NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
139. MANTA MARIA NU 7 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
140. MARCU ANA NU 5 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
141. MARCU ELENA NU 7 00 H. POIENITA***/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 09.10.2019
142. MARCU ELENA Gratuit 6 42 H. OLTENIA**/SC BN SIND BALNEO TURISM SRL/Govora Govora 11.10.2019
143. MARCU EMIL NU 6 42 H. OLTENIA**/SC BN SIND BALNEO TURISM SRL/Govora Govora 11.10.2019
144. MARCU ION NU 6 67 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 07.10.2019
145. MARES NICULINA NU 7 00 H.CENTRAL***/SC CALIM.Caciulata SA/Calimanesti Calimanesti 06.10.2019
146. MARINA OLIMPIA NU 6 00 H.DOINA***/RAAPPS SUC. Neptun/Neptun Neptun 06.10.2019
147. MARINICA MARIA NU 6 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
148. MARINICA ROMEO Gratuit 6 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
149. MATEI ELENA Gratuit 6 00 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 07.10.2019
150. MATEI EMILIAN NU 6 00 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 07.10.2019
151. MATEI GHEORGHITA NU 4 67 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 08.10.2019
152. MATEI ION NU 4 67 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 08.10.2019
153. MIHAI ELENA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
154. MIHAI FLORICA NU 8 33 H.DACIA***/TBRCM SA/Covasna Covasna 06.10.2019
155. MIHAI LENUTA NU 6 33 H.LIVADIA**/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
156. MIHAI STEFAN NU 5 00 HOTEL CERBUL***/ SCT Covasna SA/Covasna Covasna 06.10.2019
157. MILEA I.GABRIELA CONSTANTA NU 5 00 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 07.10.2019
158. MILITARU GEORGETA NU 6 67 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 07.10.2019
159. MILITARU STEFAN NU 7 00 H. POIENITA***/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 09.10.2019
160. MINCINOIU ELISABETA NU 6 67 H.DACIA***/TBRCM SA/Covasna Covasna 07.10.2019
161. MINDRUT ION NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
162. MINDRUTA I.ELENA NU 5 00 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 06.10.2019
163. MOISE MANUELA NU 5 33 H. VENUS**/SC ALFA HOTELS SRL/Slanic Moldova Slanic Moldova 08.10.2019
164. MOISE MARIA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
165. MORARESCU MARIANA Gratuit 6 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
166. MORARU SAFTICA NU 4 17 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 08.10.2019
167. MORARU VALERIU NU 4 17 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 08.10.2019
168. MORLOVEA IORGA NU 4 84 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 08.10.2019
169. MORLOVEA MARIANA NU 4 84 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 08.10.2019
170. NADAS FRANCISC NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
171. NEAGA ELENA NU 4 84 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
172. NEAGA NICOLAE NU 4 84 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
173. NECSULESCU GHEORGHITA NU 5 00 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
174. NEDELCU MARIA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
175. NEGOITA OTILIA NU 5 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
176. NICA P VALERICA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
177. NICULAE GHEORGHE NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
178. NIMU AURICA NU 5 84 H.**SF.MARIA/SC DUBLET/Techirghiol Techirghiol 08.10.2019
179. NISTOR CONSTANTA NU 4 67 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 07.10.2019
180. NITU ION NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
181. ONICESCU MARIA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
182. OPREA GHEORGHE NU 6 67 H. VENUS**/SC ALFA HOTELS SRL/Slanic Moldova Slanic Moldova 08.10.2019
183. OPREA LEONTINA NU 6 67 H.CALLATIS**/ASOCIERE SANATORIU+SC ALDINI/Mangalia Mangalia 08.10.2019
184. OPREA MARIA NU 7 00 H. SLANIC** SC VALDOR SRL/Slanic Prahova Slanic Prahova 08.10.2019
185. OSTAFI DIDINA NU 6 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
186. PAIU IOANA Gratuit 7 33 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 07.10.2019
187. PANA NICULINA NU 5 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
188. PARGHEL ANA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
189. PATRASCU A TOMA NU 7 67 H.**SF.MARIA/SC DUBLET/Techirghiol Techirghiol 07.10.2019
190. PATRASCU RODICA NU 7 67 H.**SF.MARIA/SC DUBLET/Techirghiol Techirghiol 07.10.2019
191. PATRULESCU ELENA NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 08.10.2019
192. PATRULESCU ELENA NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 08.10.2019
193. PAVEL CONSTANTIN NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
194. PAVEL ELENA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
195. PETRE ELENA NU 7 00 H. SLANIC** SC VALDOR SRL/Slanic Prahova Slanic Prahova 08.10.2019
196. PETRE LILIANA Gratuit 6 00 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 07.10.2019
197. PETRE STEFANA NU 4 34 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
198. PETROIU FLOAREA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
199. PETROIU NICOLAE NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
200. PETROVICI GHEORGHE DUMITRU NU 5 67 V.CAMPINA**/SC DUBLET SRL/TECHITGHIOL Techirghiol 08.10.2019
201. PIRVU MARIN NU 4 67 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
202. PLESA MARIA NU 6 67 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 07.10.2019
203. PLESEA M. ELENA NU 3 33 H.DOINA***/RAAPPS SUC. Neptun/Neptun Neptun 07.10.2019
204. POPA CONSTANTA NU 8 00 H.DACIA***/TBRCM SA/Covasna Covasna 06.10.2019
205. POPESCU FILIP NU 5 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
206. POPESCU FLORICA-CONSTANTA NU 6 00 H.DOINA***/RAAPPS SUC. Neptun/Neptun Neptun 06.10.2019
207. POPESCU TEODORA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
208. RADU CORINA NU 7 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
209. RADU I. OLGA NU 5 17 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 08.10.2019
210. RADU M RAFAEL NU 6 84 H. MUNCEL**/SC SIND TOUR TRADING SRL/Felix Felix 06.10.2019
211. RADU MARGARETA NU 6 84 H. MUNCEL**/SC SIND TOUR TRADING SRL/Felix Felix 06.10.2019
212. RADUT MARIA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
213. RAUTU ALECSANDRINA NU 4 33 H.SELECT***/SC BARRECO LARY SRL/Olanesti Olanesti 06.10.2019
214. ROMISCHER REINHOLD NU 6 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
215. ROTARU GEORGETA NU 8 33 H. DIANA***/SC RESTAURANT BACOLUX SRL/Herculane Herculane 07.10.2019
216. SANDU DOINA-ELENA NU 4 50 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
217. SANDU FLORICA NU 6 67 H.LIVADIA**/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 06.10.2019
218. SANDU MARIANA NU 6 67 H.LIVADIA**/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 06.10.2019
219. SANDU VALERICA NU 4 50 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
220. SAVU COSTEL Gratuit 6 00 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 06.10.2019
221. SAVU FILOFTEIA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
222. SCHWARTZ IOANA NU 6 67 H.LIVADIA**/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 07.10.2019
223. SCHWARTZ VASILE NU 6 67 H.LIVADIA**/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 07.10.2019
224. SERBAN GHEORGHITA NU 4 33 H.SELECT***/SC BARRECO LARY SRL/Olanesti Olanesti 06.10.2019
225. SIMION JOITA NU 6 17 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 10.10.2019
226. SIMION PETRICA NU 8 67 H. SLANIC** SC VALDOR SRL/Slanic Prahova Slanic Prahova 06.10.2019
227. SIMION STEFAN NU 4 00 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 07.10.2019
228. SIMION VERGINIA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
229. SORESCU MARIA NU 4 33 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
230. SORICA FLOREA NU 5 17 V.CAMPINA**/SC DUBLET SRL/TECHITGHIOL Techirghiol 09.10.2019
231. SORICA VICTORIA NU 5 17 V.CAMPINA**/SC DUBLET SRL/TECHITGHIOL Techirghiol 09.10.2019
232. STAN STANICA NU 4 83 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
233. STANCU GHEORGHE NU 6 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
234. STANESCU ELENA NU 7 00 H.DACIA***/TBRCM SA/Covasna Covasna 08.10.2019
235. STEFAN CORINA-IONELA Gratuit 7 33 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 07.10.2019
236. STICLARU GENOVEVA NU 8 67 H. DIANA***/SC RESTAURANT BACOLUX SRL/Herculane Herculane 07.10.2019
237. STOICA C.EMILIA NU 6 84 H. MUNCEL**/SC SIND TOUR TRADING SRL/Felix Felix 10.10.2019
238. STOICA ELENA NU 5 67 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 06.10.2019
239. STOICA NICOLAE NU 6 84 H. MUNCEL**/SC SIND TOUR TRADING SRL/Felix Felix 10.10.2019
240. STOICA-SUDITU MIOARA NU 5 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
241. STROE ANA-MARIA Gratuit 8 67 H. SLANIC** SC VALDOR SRL/Slanic Prahova Slanic Prahova 06.10.2019
242. STROE ELENA NU 6 67 H.IALOMITA***/TBRCM SA/Amara Amara 07.10.2019
243. STROE GHEORGHE Gratuit 7 33 H. SLANIC** SC VALDOR SRL/Slanic Prahova Slanic Prahova 06.10.2019
244. STROE IONELA Gratuit 8 67 H. SLANIC** SC VALDOR SRL/Slanic Prahova Slanic Prahova 06.10.2019
245. STROESCU CONSTANTIN NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
246. STROESCU GHEORGHITA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
247. SUCH CAMELIA NU 6 17 H.CALLATIS**/ASOCIERE SANATORIU+SC ALDINI/Mangalia Mangalia 08.10.2019
248. SUCH MIRCEA NU 6 17 H.CALLATIS**/ASOCIERE SANATORIU+SC ALDINI/Mangalia Mangalia 08.10.2019
249. TABLET T.ILIE NU 6 67 H.CALIMANI***/SC DORNA TURISM SA/Vatra Dornei Vatra Dornei 08.10.2019
250. TACHE NATALIA NU 4 00 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 08.10.2019
251. TANASE ION NU 4 17 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 10.10.2019
252. TANASE MARIA NU 4 17 H.DACIA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Herculane Herculane 10.10.2019
253. TELEANU ELENA NU 5 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
254. TEODOROIU MARIA NU 4 00 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 09.10.2019
255. TICU ELENA NU 5 50 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
256. TICU VASILE NU 5 50 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
257. TITOV ELENA NU 5 34 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
258. TOADER GHEORGHE NU 4 67 H. MURES**/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 07.10.2019
259. TOMA AGLAIA NU 4 67 H. OLTENIA***/SC BN SIND BALNEOTURISM SRL/Govora Govora 06.10.2019
260. TOMA GHEORGHITA NU 5 00 H.IALOMITA***/TBRCM SA/Amara Amara 07.10.2019
261. TOMA MARIA Gratuit 7 33 H. POIENITA***/SC TURISM Felix SA/Felix Felix 08.10.2019
262. TRANDAFIR MARIOARA NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
263. TUDOR EUGENIA NU 6 67 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 06.10.2019
264. TUDOR N.LAURENTIU-MARIAN NU 6 67 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 06.10.2019
265. TUDOR SILVIA NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
266. TUDORA ION NU 5 33 H.IALOMITA***/TBRCM SA/Amara Amara 07.10.2019
267. TUDORACHE MARIA Gratuit 8 67 H. VENUS**/SC ALFA HOTELS SRL/Slanic Moldova Slanic Moldova 06.10.2019
268. TUDORACHE RODICA NU 5 33 HOTEL CERBUL***/ SCT Covasna SA/Covasna Covasna 06.10.2019
269. TUDOR-STOICA MAGDALENA Gratuit 8 00 H. PADIS***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Felix Felix 07.10.2019
270. TUTA PETRA Gratuit 6 33 H.LIVADIA***/TBRCM SA/Olanesti Olanesti 07.10.2019
271. UNGUREANU ELENA NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
272. UNGUREANU NICOLAE NU 7 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
273. VACARU NICOLAE NU 4 17 H.DOINA***/RAAPPS SUC. Neptun/Neptun Neptun 07.10.2019
274. VACARU POMPILIA NU 4 17 H.DOINA***/RAAPPS SUC. Neptun/Neptun Neptun 07.10.2019
275. VALU FLOREA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
276. VALU MARIA-MAGDALENA NU 6 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
277. VARZARU CONSTANTIN NU 4 00 H. PARANG**/SC ALFA HOTELS SRL/Olanesti Olanesti 09.10.2019
278. VASILACHE ELENA NU 6 00 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
279. VASILACHE MARIN NU 6 33 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 07.10.2019
280. VASILE PAULINA NU 4 34 H.Olanesti***/SC Olanesti RIVIERA SA/Olanesti Olanesti 09.10.2019
281. VASILE VERONICA NU 7 00 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 07.10.2019
282. VILCIU IOANA NU 5 34 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
283. VILCIU STELIAN NU 5 34 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
284. VINATORU MAGDALENA NU 6 84 H. DIANA***/SC RESTAURANT BACOLUX SRL/Herculane Herculane 11.10.2019
285. VINATORU S RELU NU 5 50 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 10.10.2019
286. VINATORU STAN NU 6 84 H. DIANA***/SC RESTAURANT BACOLUX SRL/Herculane Herculane 11.10.2019
287. VINTILA MARIAN Gratuit 8 67 H. TRAIAN***/SC CSDR SIND TURISM SRL/Caciulata Caciulata 06.10.2019
288. VISAN FLORINA NU 8 67 H.CERES**/TBRCM SA/Pucioasa Pucioasa 06.10.2019
289. VLASCEANU D PAUL NU 6 50 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 09.10.2019
290. VLASCEANU R CONSTANTA NU 6 50 H.MONTANA***/SC SIND TOUR TRADING SRL/Covasna Covasna 09.10.2019
291. VOINEA VIORICA NU 6 00 H. CRISTAL-STADION***/SC CALIM. CACIUL. SA/Sinaia Sinaia 06.10.2019
292. ZAMFIRESCU ELENA Gratuit 7 17 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 07.10.2019
293. ZAMFIRESCU ION Gratuit 7 17 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 07.10.2019
294. ZAMFIRESCU MARIA NU 6 67 H.COMPL.BALN.COZIA***/SC CALIM.Caciulata/Caciulata Caciulata 09.10.2019
295. ZEPISI SPIRIDON NU 4 67 H.TURIST***/SC TURISM SA/Pucioasa Pucioasa 08.10.2019
Biletele se pun in vanzare in perioda 23 Septembrie - 1 Octombrie 2019
`+